واحد پشتیبانی سایت
09128514006
واحد پشتیبانی سایت
09128514006

خرید عمده لباس کار

خرید عمده لباس کار - فروش عمده لباس کار

مشتریان عمده و سازمانی جایگاه ویژه ای را در ایمن کارا دارا می باشند  لذا تجهیزات ایمنی ایمن کارا برای خرید عمده لباس کار برای کارخانجات و سازمان ها  خط جداگانه ای درنظر گرفته و برنامه ی ویژه ای جهت پیگیری این سفارش‌ها دارد. ایمن کارا جهت فروش عمده لباس کار، شرایطی برای  فروش خود به صورت آفلاین ایجاد نموده تا با پاسخگوئی به نیازهای بازار و کارخانجات در خرید لباس کار عمده ، خود را جزء شایسته‌ترین ها در کشور قرار دهیم.

پ   تماس

 روال خرید عمده لباس کار

ایمن کارا برای  فروش عمده لباس کار شرایطی سهل برای مشتریان خود بوجود آورده که پس از ارسال نمونه لباس کار و تاییدیه سازمان و نسبت به تعداد سفارش داده شده، زمان تحویل سفارش تعیین و به مشتریان عزیز اطلاع داده می شود. همچنین این امکان وجود دارد که مشتریان خرید عمده لباس کار نمونه لباس کار درخواستی خود را برای دوخت ارسال کرده تا ظرف یک روز کاری زمان دوخت و قیمت ان اعلام گردد.

امکان چاپ یا گلدوزی لوگو یا طرح درخواستی مشتریان گرامی نیز وجود داشته و در زمان تقریبی حدودا دو روز پس از طراحی و ساختن کلیشه این امر میسر می گردد.

ایمن کارا در راستای پاسخگویی به نیازهای بازار و تامین نیاز سازمان ها با ایجاد دپارتمان فروش سازمانی، در زمان مشخص نیاز‌های سازمان را بررسی و نیاز سنجی کرده و شرایط ویژه و تسهیلات خاص برای این گروه از مشتریان خود قائل می شود.‌

 کیفیت مناسب به همراه قیمت مناسب و دسترسی آسان و ارسال به موقع امکاناتی است که ایمن کارا در جهت افزایش رضایت مندی مشتریان سازمانی خود فراهم نموده است.