واحد پشتیبانی سایت
09128514006
واحد پشتیبانی سایت
09128514006

خرید عمده کفش ایمنی

پفروش عمده کفش کار   -     خرید عمده کفش کار

مشتریان عمده و سازمانی جایگاه ویژه ای را در ایمن کارا دارا می باشند  لذا تجهیزات ایمنی ایمن کارا برای خرید عمده کفش کار برای کارخانجات و سازمان ها  خط جداگانه ای درنظر گرفته و برنامه ی ویژه ای جهت پیگیری این سفارش‌ها دارد. ایمن کارا جهت فروش عمده کفش کار، شرایطی برای  فروش خود به صورت آفلاین ایجاد نموده تا با پاسخگوئی به نیازهای بازار و کارخانجات در خرید کفش کار عمده ، خود را جزء شایسته‌ترین ها در کشور قرار دهیم.

  تماس

  خرید عمده کفش کار

ایمن کارا مشتری محورترین شرکت درزمینه تجهیزات ایمنی در ایران می باشد که با فروش عمده کفش کار شرایطی سهل برای مشتریان خود بوجود آورده که پس از ارسال نمونه کفش کار و تاییدیه سازمان و نسبت به تعداد سفارش داده شده، زمان تحویل سفارش تعیین و به مشتریان عزیز اطلاع داده می شود.
همچنین این امکان وجود دارد که مشتریان خرید عمده تصویر کفش کار درخواستی خود را برای بررسی ارسال کرده تا ظرف یک روز کاری زمان تحویل و قیمت آن اعلام گردد.

ایمن کارا در راستای پاسخگویی به نیازهای بازار و تامین نیاز سازمان ها با ایجاد دپارتمان فروش سازمانی، در زمان مشخص نیاز‌های سازمان را بررسی و نیاز سنجی کرده و شرایط ویژه و تسهیلات خاص برای این گروه از مشتریان خود قائل می شود.‌

 کیفیت مناسب به همراه قیمت مناسب و دسترسی آسان و ارسال به موقع امکاناتی است که ایمن کارا در جهت افزایش رضایت مندی مشتریان سازمانی خود فراهم نموده است.