لباس پمپ بنزین

محیط پمپ بنزین به شدت در معرض آلودگی است زیرا هم پر رفت و آمد است و هم با فرآورده‌های سوختی در ارتباط است افرادی که در پمپ بنزین‌ها کار می‌کنند باید ساعت‌ها در تمام اوقات شبانه روز به صورت ایستاده به مردم خدمت کنند به همین دلیل باید لباس مناسب داشته باشند.

ویژگی لباس کار پمپ بنزین

لباس کار پمپ بنزین باید بسیار راحت باشد زیرا افراد در پمپ بنزین‌ها ساعت‌ها لباس کار را بر تن دارند به همین دلیل لباس آنها باید راحت باشد تنگ یا گشاد بودن لباس علاوه بر اینکه باعث کاهش راندمان کاری افراد می‌شود بر روی کیفیت کار آنها نیز تاثیر منفی دارد.

جنس لباس این افراد معمولاً از پارچه‌های کجراه است پارچه کج راه به دلیل بافتش به این صورت نامگذاری شده سطح رویی پارچه کجراه شامل خطوطی است که نشان دهنده بافت خاص این پارچه است و دوخت آن معمولاً به صورت دو سوزنه یا سه سوزنه می‌باشد.

لباس کار پمپ بنزین باید دوام بسیار بالایی داشته باشد زیرا افراد شاغل در این بخش از محیط کاری تحرک زیادی دارند به علاوه محیط‌ پمپ بنزین به شدت فرسایشی است و خیلی زود باعث از بین رفتن لباس می‌شود

چرا لباس کار پمپ بنزین بپوشیم؟

قبل از شروع هر کار باید جوانب ایمنی را در نظر گرفت به همین علت از این لباس کارها که جنس عایق در برابر نفوذ مایعات دارد استفاده می‌شود تا هنگام بروز مشکل متصدیان آموزش دیده پمپ بنزین توانایی دفع خطر در میان آتش را داشته باشند.

راحتی در استفاده به دلیل داشتن جیب‌های اضافه برای نگهداری همزمان پول نقد و دستگاه کارتخوان سیار پمپ بنزین دچار سختی هست در این لباس کار مخصوص همه نکات ایمنی و کاربردی رعایت شده تا روند کار سریعتر پیش برود.


تشخیص آسان متصدیان از مراجعان در جایگاه در شلوغی و روزمرگی جایگاه‌ها مراجعین اکثر مواقع باید با صدا زدن متصدی پمپ بنزین آن را پیدا کنند اما اگر کارکنان جایگاه از لباس کار مخصوص و یک رنگ استفاده کند تشخیص آنها از مردم عادی بسیار راحت است ودر  وقت افراد نیز صرفه‌جویی می‌شود

در تابستان متصدیان پمپ بنزین از چه لباس کاری استفاده می‌کنند ؟

در تابستان معمولا متصدیان پمپ بنزین از لباس  کاری با پارچه کجراه پنبه‌ای که معمولاً ترکیبی از پنبه و پلی استر است استفاده می‌کنند .زیرا علاوه بر اینکه پنبه‌ای است و عرق فرد بدن را به خود جذب می‌کند بدن فرد را نیز خنک نگه می‌دارد به همین دلیل لباس کجراه پنبه‌ای بسیار مورد استقبال افراد قرار دارد.

قیمت لباس کار پمپ بنزین

لباس کار پمپ بنزین معمولاً لباس گرانی نیست اما در هر صورت قیمت لباس کار به جنس پارچه نوع دوخت لباس و کیفیت لوازم جانبی آن بستگی دارد.

با مراجعه به سایت ایمن کارا از قیمت انواع  لباس کارها مطلع شوید و یا جهت مشاوره بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید که شما را در انتخاب بهترین  لباس کار مناسب کمک کنند.