لباس زمستانی بادگیر

در هنگام کار کردن به منظور حفظ سلامتی باید از لباس کار مناسب استفاده کرد پوشیدن لباس کار درفصل سرد نیز اهمیت بالایی دارد لباس زمستانی که مناسب‌ترین آن بادگیر زمستانی است از جنس داخل نمد و داخل خزدار تولید می‌شودو کاملا ضد آب بوده و برای استفاده در آب و هوای بسیار سرد که فرد مدت زمان زیادی بیرون است مناسب است.

به استفاده از لباس زمستانی مخصوص کار مانند بادگیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است از ویژگی‌های بادگیر زمستانی مرغوب و ارزان داشتن مقاومت عالی در برابر آب و باد است.

امروز انواع مختلفی از بادگیر زمستانی برای کاربردهای مختلف از جنس‌هایی مانند پلی استر ،شمعی، ترکیب پلی استر و پنبه دوخته می‌شود لباس کار می‌تواند در برابر خطرات محیط کاری از شما محافظت کند.

ویژگی‌های بادگیر 

مقاوم در برابر نفوذ باد و باران : نکاتی در مورد دوخت مدل بارانی در نظر گرفته شده است که فرد را در برابر باران و باد حفظ می‌کند مانند کش‌هایی که در مچ دست و پا قرار دارند یا قرار دادن کلاه که سر و صورت را از باد و باران حفظ می‌کند.

مقاوم در برابر فرسایش : پارچه شمعی پشت لاستیکی ویژگی مقاوم در برابر فرسایش را دارد تا فرد بتواند بارها و بارها بدون نگرانی از فرسایش بارانی از آن استفاده کند.

راحتی در هنگام استفاده : بادگیر به صورت فری سایز دوخته می‌شود تا فرد بتواند آن را روی لباس خود بپوشد و به راحتی از آن استفاده کند.

انواع بادگیر

 کاپشن و شلوار :جنس این بادگیر شمعی پشت لاستیک است که خاصیت ضد آب بودن را دارد این لباس کار کلاه دارد دارای کش دور مچ پا و دور دست است که از عبور باد و باران به بدن فرد جلوگیری می‌کند این بادگیر وزن کمی دارد.

اورکت بلند :یکی از پرکاربردترین بادگیر پانجو است شما می‌توانید در تمام فصول بارندگی از آن استفاده کنید این بادگیر تا بالای زانوی فرد را می‌پوشاند و سبک و قابل حمل است  

جنس این بادگیر پارچه شمعی پشت لاستیکی ضد آب است این مدل بادگیر یک کلاه متصل و کش سر آستین دارد که از ورود باد و باران به بدن فرد جلوگیری می‌کند

پانچ کوهنوردی :این مدل بادگیر حجم بسیار کمی دارد و شما را از باران حفظ می‌کند این پانچ فری سایز است اگر به این مدل علاقمند شده‌اید میتوانید از اینجا به صفحه محصول بروید.

اگر در شغلی مانند کارواش‌ها ،راهداری، شهرداری، کشاورزی، نگهبانی، پلیس  هستید و یا برای استفاده شخصی نیاز به بادگیر دارید  بادگیر پانچ برای شما بسیار مناسب است و ایمن کارا خرید  این مدل بادگیر ضد آب را به شما پیشنهاد می‌دهد.

بادگیر زمستانی داخل نمدی بهتر است یا خزدار

بادگیر زمستانی که برای فصول سرد سال است و یک محصول شیک و پرطرفداری است که از جنس پارچه نخ نایلونی تولید شده در صورت ریختن آب بر روی بدن فرد اصلاً رطوبت به داخل آن رفوز نمی‌کند بادگیرها ممکن است به شکل جلو باز ، مدل زیپی یا دکمه‌دار باشندکه بتواند گرمای تولید شده داخل لباس را حفظ کند.

بادگیر زمستانی خزدارکه به شکل  کلاه‌دار هم موجود است و داخل کلاه آن نیز از خز پوشیده شده و از سر و گردن در برابر برف و باران مراقبت می‌کند این کلاه‌ها به بادگیر با دکمه و یا به واسطه زیپ متصل است روی لباس زمستانی قرار می‌گیرد.

ویژگی‌های بادگیر نمدی

فری سایز است ،دارای رویه شمعی و آستر نمدی است ،مقاوم در برابر سرمای شدید و باد و باران است دارای مدل  جیب‌دار و یا بدون جیب است،دارای آستین مچ دار و کشی است، کلاه و آستر دارد.

تفاوت بادگیر نمدی و داخل خزدار

از نظر رنگ و مدل بادگیرهای نمدی و خزدار به شکل‌های مختلفی تولید می‌شوند و فرد باید با توجه به محیط و شرایطی که در آن کار می‌کند بادگیر مناسب خود را انتخاب کندبرای جلوگیری از عرق کردن در زیر بادگیراز لباس‌های نخی استفاده کنید.

بادگیرهای نمدی برای فعالیت‌های کاری مناسب‌تر هستند و بادگیرهای خزدار برای محیط‌های بسیار سرد مناسب هستند.

فروشگاه ایمن کارا می‌تواند شما را در انتخاب مناسب بادگیر کمک کند و با توجه به شرایط کاری و شغل  شما بادگیر مناسب را به شما پیشنهاد می‌دهد و شما را در انتخاب بهتر یاری می‌کند.