خصوصیات لباس کار معدن 

افراد کار می‌کنند تا بتوانند نیازهای خانواده خود را تامین کنندکارها با توجه به میزان سخت و راحت بودن با هم تفاوت دارند و لباس‌های آنها نیز مختلف است.

برای کارهای ساده و اداری س‌هایی در حد کت و شلوار و یونیفرم‌های ساده کافیست اما برای کارهای سخت و مواقعی که فرد باید کار تخصصی انجام دهد از لباس کار مخصوص آن حوزه فعالیت استفاده میکنند.

استفاده از لباس کار در کارهای سخت باعث حفظ جان و سلامت افراد می‌شودایجاد محیط و شرایط کاملاً امن برای کارمندان و کارکنان از وظایف کارفرما است.

یکی از سخت‌ترین و سنگین‌ترین کارهای دنیا کار معدن است جان و سلامت معدن کاران همواره در خطر است بنابراین یکی از مهم‌ترین عواملی که برای کار در معدن باید رعایت شود این است که از لباس کار مناسب استفاده شود

استفاده از لباس کار معدن و تجهیزات ایمنی برای افرادی که در معدن کار می‌کنند اهمیت بسیار بالایی دارد معمولاً لباس کارهای معدن بر اثر فرسایش و شرایط سخت کار خیلی راحت و سریع فرسوده می‌شودبه دلیل اینکه لباس‌های معدن خیلی زود از بین می‌روند باید از پارچه‌هایی استفاده شود که ایمنی بیشتر ضخیم و ضد ضربه و در عین حال دارای قیمت مناسبی باشد.

فلامنت برای لباس کارگری معدن دارای ضخامت مناسبی است از خراش و ضربه تا حدود بسیار زیادی جلوگیری می‌کند.


لباس کار معدن

لباس کار معدن برای افرادی است که در معدن مشغول به کار هستند و مجبورند یک کار خطرناک را انجام دهند به همین دلیل شغل آنها جزو مشاغل سخت قرار گرفته است.

برای اینکه بتوانند از جان خود حفاظت کنند باید از یک سری ابزارها بهره ببرند تا این خطر را به حداقل برسانند

لباس کار معدن طوری طراحی شده تا بتواند از این خطرات جلوگیری کرده و جان فرد را حین کار حفاظت کند.

خرید لباس کار معدن

یک سری نکات در زمینه خرید لباس کار معدن وجود دارد که حتماً به آنها توجه کنید.

اول اینکه جنس و کیفیت لباس کار بایدطوری باشد که از استانداردهای لازم بهره‌مند باشد.


دوماً باید از رنگ‌هایی برای این نوع لباس‌ها استفاده شود که بعداً لباس کار شما دچار رنگبری نشود اصولاً برای حل این مشکل از رنگ‌های راکتیو استفاده می‌کنند.