واحد پشتیبانی سایت
09128514006
واحد پشتیبانی سایت
09128514006

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

وسایل ایمنی و تنفسی

وسایل ایمنی تنفسی

حافظت از سیستم تنفسی امری بسیار مهم است چرا که اختلال در این امر حتی برای چند لحظه می‌تواند منجر به مرگ شود ، تجهیزات تنفسی برای حفاظت افراد در مقابل مواد شیمیایی در فضاهای بسته یا محیط کار استفاده می‌شود در بسیاری از مشاغل صنعتی کارکنان با آلاینده‌های شیمیایی در تماس هستند وجود آلاینده‌ها مواد شیمیایی که افراد را دچار اختلال تنفسی می‌کند افراد را ملزم به استفاده از ماسک می‌کنند.

اگر شما قصد خرید  ماسک ایمنی را دارید بهتر است تا انتهای این بخش همراه ما باشید چرا که ایمن کارا از ارائه بهترین و متنوع‌ترین  و با اصالت  و با ضمانت محصولات تنفسی را عرضه میکند.

استفاده از تجهیزات حفاظت تنفسی می‌تواند از خطرات قابل توجهی که ذرات جامد یا مایع مانند ریزگردها ، غبار دور ، ذرات رادیو اکتیو ، بخارات گازها و غیر ... که ضررهای جبران ناپذیر کند جلو گیری کند.

بر اساس قوانین کارفرمایان باید ارزیابی‌های خرید ماسک‌های ایمنی را انجام دهند به طور کلی استفاده از تجهیزات ایمنی تنفسی یکی از مهم‌ترین ‌بخش های ایمنی می‌باشد. 

ماسک‌های ایمنی در مدل‌های مختلف تهیه و تولید شده است که عبارتند از:

کلاه ماسک، ماسک تمام صورت ،  ماسک نیم صورت ، ماسک پزشکی ، ماسک سوپاپ‌دار


ماسک‌های تمام صورت

ماسک‌های تمام صورت جهت حفاظت از سیستم تنفسی در محیط‌هایی که مواد آلاینده می‌باشند قابل استفاده می‌باشد اسک‌ها به صورت کامل ناحیه صورت را پوشش می‌دهد و در مواقعی که خطر پاشش مواد به صورت باشد از صورت محافظت می‌کند.

ماسک‌های نیم صورت

ماسک‌های نیم صورت یط‌هایی که حال آلاینده‌ها از قبیل گازها بخارات ذرات باشند از سیستم این تنفسی محافظت می‌کند و برای گازهایی که به چشم آسیب می‌رسانند توصیه نمی‌شود.


ماسک‌های سوپاپ‌دار

 این مدل ماسک‌ها مجهز به کلیپس و قابل تنظیم روی بینی و بسیار نرم سبک می‌باشد به دلیل داشتن سوپاپ هوا از افزایش هوای گرم و تجمع بازدم جلوگیری کرده و تنفس را در هوای گرم و مرطوب راحت‌تر می‌کند.

کاربرد بیشتر این ماسک‌ها در کارهای نظافت بازیافت زباله له‌های فنی فاسد شدنی دامداری و مرغداری می‌باشد 

قیمت تجهیزات تنفسی

تجهیزات حفاظت تنفسی بستگی به نوع استفاده کیفیت و محصول در قیمت‌های متفاوت قابل عرضه می‌باشد در مدل‌های مختلف قیمت‌ها بسیار متفاوت می‌باشد ماسک‌های تنفسی هم به صورت وارداتی و هم به صورت تولید داخل در ایمن کارا قابل عرضه می‌باشد جهت مقایسه و دیدن قیمت‌های تجهیزات تنفسی می‌توانید در سایت به مقایسه و دیدن قیمت‌ها و حتی خرید محصول اقدام فرمایید .