واحد پشتیبانی سایت
09128514006
واحد پشتیبانی سایت
09128514006


ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

گوشی ایمنی

معرفی انواع گوشی‌های ایمنی

گوشی‌های صداگیر ایمنی یکی از کاربردترین و یکی از مهم‌ترین محصولات محافظت از شنوایی کارکنان می‌باشد.

 گوشی‌های صداگیر امروزه هم در صنعت و هم در کاربری روزانه عادی مردم بسیار پرکاربرد می‌باشد.

علت استفاده این محصول جهت کاهش صدا و نویز و محافظت از سیستم شنوایی می باشد.

و حال می‌پردازیم به انواع و اقسام گوشی ایمنی که تقسیم می‌شه به مدل هدفونی یا ایرماف که روی گوشی قرار می‌گیرند و قابلیت کاهش صدا را در چندین دسیبل دارد.

 نوع دیگر محافظ‌های گوش مدل ایر پلاگ است که داخل گوش قرار می‌گیرد و در انواع مختلف تک پله، دو پله، سه پله، چهار پله و  مدل اسفنجی و سیلیکونی تولید شده است.

کاربرد گوشی ایمنی

گوشی به دلیل اینکه به خوبی از سیستم شنوایی مراقبت می‌کند و صداهای اطراف را به شدت کاهش می‌دهد و به شغل شما آرامش می‌دهد بسیار مناسب است معمولاً از صنایع چوب کارخانجات تولیدات صنایع مکانیکی و در هنگام مطالعه قابل استفاده می‌باشد.

گوشی ایمنی ایر پلاگ

این گوشی داخل گوش قرار می‌گیرد و به نسبت محصولات قیمت بسیار کمتری دارد و از نظر ابعاد و جابجایی بسیار کوچک و راحت و قابل حمل می‌باشد جنس این نوع گوشی از اسفنج و فایبرگلاس تولید شده است این محصولات به دلیل پایین بودن قیمت قابلیت یکبار مصرف هم دارند.

گوشی ایر پلاک لوازم ایمنی کوچک یکبار مصرف یا قابل استفاده مجدد هستند که برای جلوگیری از ورود امواج صوتی به داخل گوش در داخل گوش قرار می‌گیرند.

گوش گیر  مدل آسان مقرون به صرفه است و در طیف وسیعی از مواد مانند مواد پلیمری و سیلیکون موجود هستند قرار دادن گوشگیر آسان در گوش برای مدت طولانی راحت است و طوری طراحی شده که متناسب با کانال گوش است.

مدل سیلیکونی این جنس از فایبرگلاس و پلاستیک درجه یک برای جلوگیری از حساسیت کارکنان تولید شده است.

گوشی ایرماف روگوشی صدا گیر

با قرار گرفتن روی گوش مسیر ورود صدا را مسدود می‌کند استفاده از این گوشی ایمنی ی افرادی که در محیط‌های پر سر و صدا کار می‌کنند لازم است زیرا قرار گرفتن دائم در معرض صدای بلند باعث آسیب دائمی و غیرقابل برگشت به گوش می‌شود.

گوشی‌های ایمنی صداگیر ایرماف بزرگتر از ایر پلاک هستند و محافظت بیشتری در برابر صدا ایجاد می‌کند گوشی‌های ایرماف از مواد با دوام ساخته شده و دارای هدبندهای قابل تنظیم هستند افرادی که به دلیل سر و صدا در خواب دچار مشکل هستند می‌توانند از ایرپلاک‌ها استفاده کنند که خواب راحت‌تر در شب داشته باشند همچنین برای کاهش حواس پرتی و افزایش دقت و تمرکز افرادی که در محیط‌های پر سر و صدا کار می‌کنند استفاده از گوشی ایمنی ضروری است

مزایای گوشی صدا گیر هدفونی ایرماف

قابلیت چند بار مصرف برای کارکنان

 قابلیت تشخیص توسط نیروهای ایمن و بازرسی

مناسب هوای سرد 

قابلیت استفاده در بلند مدت

خرید گوشی ایمنی

قبل از تهیه این محصول لازم است به یک سری نکات دقت فرمایید از آنجایی که این گوشی‌ها در تماس نزدیک با گوش قرار می‌گیرند حتماً از متریال درجه یک و کیفیت ساخت بالایی تهیه و توزیع شده باشد از استفاده گوشی‌های بی‌کیفیت و مرغوب جدا خودداری فرمایید.

قیمت گوشی ایمنی

قیمت‌های گوشی ایمنی بستگی به برند، کیفیت ساخت، مدل‌های مختلف، حجم صداگیری به دسیپل ، بستگی دارد. تمام قیمت‌های گوشی‌ها صدا گیر با یکدیگر اختلاف دارند.