واحد پشتیبانی سایت
09128514006
واحد پشتیبانی سایت
09128514006


ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

لباس کار

اهمیت لباس کار در محیط کار

وقتی میخواهید مشغول کاری بشوید  لباس صنعتی مخصوص همان کار را به تن می کنید یعنی شما برای کار خود ارزش قائل می شود و این امر ناخواسته جایگاه شما را در بین مردم بالا میبرد و  با دیدگاه خاصی به شما نگاه می کنند.

خرید لباس کار صنعتی در ارگان ها سازمان ها و همچنین کارخانه ها باعث متحدالشکل شدن نیرو های کار و تفکیک شدن نیروی کار معمولی از نیروی کار مختصص می شود و همین امر اهمیت پوشیدن یونیفرم کار  در سازمان ها، شرکت ها و کارخانه ها بسیار بیشتر می کند.

انوع لباس کار شامل

کاپشن شلوار کار صنعتی ، تی شرت کار ، لباس کار عملیاتی ، لباس کار شیمیایی ، روپوش آشپزی ، لباس اداری ، پیش بند های محافظ ، جلیقه کار ، لباس کار زمستانی

لباس  ایمنی به دو سبک کاپشن شلوار (دو تیکه) و لباس کار یکسره (یک تیکه) تولید شده که هر  کدام  خصوصیت خاص خودش را دارد.

لباس کار دو تیکه

یکی از اصلی ترین  و پر کاربرد ترین لباس کار ها در بازار  لباس کار به دوتیکه معروف هستند.معمولا لباس کار دوتیکه در مناطقی که آب و هوای گرمی دارند بیشتر قابل استفاده می باشد و  به صورت بلوز و شلوار تولید می شود و بر عکس در محیط هایی که آب و هوای سرد و ناپایداری دارد به صورت کاپشن و شلوار کار تولید می شود که در ایران معمولا کاپشن و شلوار کار صنعتی محبوبیت بسیار بالایی را دارد

لباس کار یکسره

لباس کار یکسره مناسب افرادی هستن که در کارگاه ها و صنایع مشغول کار هستند که آلایندگی در آنجا بسیار زیاد می باشد.این مدل از لباس کار حرفه ی به عناوین مختلف شناخته میشوند که به اسم ها لباس ایمنی خلبانی ، لباس یکسره جوشکاری ، لباس یکسره نقاش معروف هستند.

یکی از موارد مهم در هنگام خرید لباس کار قیمت آن می باشد که برای شرکت ها و ارگان ها بسیار مهم می باشد مناسب بود قیمت لباس کار ارزان قیمت یکی از فاکتور های  اصلی خرید شرکت ها می باشد.

قیمت لباس کار مردانه 

بسته به نوع پارچه ی که استفاده شده و نوع دوخت و حتی تعداد جیب لباس کار که به عنوان خرج کار حساب می شود بسیار در قیمت کاپشن شلوار کار تاثیر می گذارد.