واحد پشتیبانی سایت
09128514006
واحد پشتیبانی سایت
09128514006

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

دستکش کار

دستکش کار

دستکش کار  از مهم‌ترین و واجب‌ترین ابزار در محیط کار است که الزامی می‌باشد.

دستکش کار  می تواند در برابر خطرات محیطی در کار از کارکنان محافظت کند.

خطرات به بریدگی ساییدگی مواد شیمیایی جراحت تقسیم بندی می‌شود

دستکش‌ها در هنگام تولید از مواد مختلفی تولید می‌شود که هر کدام برای صنایع مختلف قابل استفاده می‌باشد که معمولاً موادهای تشکیل دهنده این نوع دستکش‌ها از پارچه ،لاستیک، چرم ،فلز ،استفاده می‌شود. 

دستکش‌ کار ضد ضربه

این نوع دستکش‌ها را در برابر ضربه‌های سنگین یا سقوط اجسام سنگین از دست محافظت می‌کند این دستکش‌ها پلی استر و کپسول‌های ضد ضربه استفاده می‌شود و بیشترین کاربرد این دستکش‌ها در صنایع ساخت و ساز و تخریب قابل استفاده می‌باشد.

دستکش کار چرمی

از این مدل دستکش‌ها ی کارهای نسوز ریخته‌گری و حرارت بالا جوشکاری استفاده می‌شود به دلیل استفاده از چرم در این دستکش‌ها در برابر حرارت مقاومت بسیار عالی دارند.


دستکش کار فولادی

 یکی از پرکاربردترین دستکش‌ها در بازار دستکش فولادی می‌باشد این دستکش مقاومت بسیار بالا و خوبی در برابر فشار و ضربه دارد این دستکش‌ها از حلقه‌های فلزی ریز تولید و تهیه شده است و در قصابی‌ ،کشتارگاه‌ ، ماهی فروشان ،  نجاری‌ قابل استفاده می‌باشد.

دستکش کار ضد اسید

اگر قرار باشد در محیط کار شما از مواد شیمیایی و اسیدی استفاده شود بهتر است به سراغ دستکش‌های ضد اسید که مقاومت بسیار بالایی در برابر اسید را دارند استفاده شود مواد استفاده شده در دستکش پلاستیک ، پلیمر می باشد که مقاومت بسیار بالایی در برابر اسید را دارد و از دست شما در آن محیط مراقبت می‌کند استفاده کنین.

دستکش کار عایق برق

دستکش‌های الکتریسیته مناسب استفاده تکنسین‌های برق و افراد متخصص که با جریان برق مستقیماً سر و کار دارند قابل استفاده می‌باشد در تولید این نوع دستکش‌ها از هیچ مواد فلزی استفاده نشده است فقط از جنس لاتکس تهیه می‌شود و این نوع دستکش‌ها در برابر شوک الکتریکی مقاومت بسیار بالایی دارد

دستکش کار نخ

دستکش نخی یا همان دستکش‌های ایمنی معمولی از پارچه و نخ تولید شده که معمولاً برای آلودگی‌ها و کارهای بسیار مختصر و نظافت در صنعت و کارگاه‌ها قابل استفاده می‌باشد.


دستکش کار pvc

یکی از بهترین مدل دستکش‌ها   که راحتی خوبی را به کارکنان می‌دهد دستکش کار pvc است که این دستکش از پلاستیک پیو وی سی استفاده شده است این دستکش‌ها می‌توانند در محیط‌هایی که مواد شیمیایی مانند تعمیرات ماشین آلات کارهای ساختمانی صنایع نفتی و پتروشیمی قابل استفاده باشد.

کاربرد دستکش ایمنی

جنس تولید شده در دستکش ایمنی رابطه مستقیم کاربر در محیط کار می‌باشد به عنوان مثال ی کارهای باغبانی استفاده از دستکش‌های نخی بسیار راحت و آسوده می‌باشد و همچنین برای کار با اجسام داغ یا حرارتی بهترین دستکش مدل چرم می‌باشد در انتخاب دستکش کارایی شما بسیار حائز اهمیت است. 

قیمت دستکش کار

خرید دستکش کار برای تمام کارکنان سازمان و کارخانه‌ها الزامی می‌باشد.

قیمت دستکش کار بسته به نوع مواد استفاده شده در آن بسیار متغیر می‌باشد به عنوان مثال در دستکش‌هایی که کپسول‌های ضد ضربه در آن تعبیه شده قیمت‌های بسیار بالایی دارند و چنین دستکش‌هایی که از جنس فلز می‌باشد بسیار قیمت بالایی دارند و این تغییر قیمت‌ها در انواع دستکش ها دیده می شود.

خرید دستکش کار

شما عزیزان برای خرید ایمن و آسان دستکش ایمنی با مدل‌های مختلف می‌توانید در سایت ایمن کارا جستجو کنید و مدل‌های مختلف و تنوع دستکش را با یکدیگر مقایسه بفرمایید 

دستکش کار استاندارد چه ویژگی‌ها را دارد

انعطاف پذیری بالا،ایمنی بالا ،دوام ، ماندگاری

بهترین دستکش‌های کار در بازار ایران کدام هستند

برندهای معروف دستکش استادکار، گیلان پوشا،می باشند.