لباس کار مهر

لباس کار مهر از لباس‌های کار محافظ با بهترین کیفیت است لباس کار مهر دارای ویژگی‌های بسیار با کیفیت بوده که آن را به یک محصول کاربردی تبدیل کرده است این لباس علاوه بر کارایی بالا از ظاهر زیبا نیز برخورداراست.

جنس لباس کار مهر از پارچه کجراه ضخیم بوده و دوخت این محصول سه سوزنه که بهترین دوخت است ودر برخی از قسمت ها نیز از دوخت  دو سوزنه استفاده شده است واین محصول دوخت بسیار مقاومی  دارد که باعث دوام این محصول شده است.

لباس کار مهندسی مهر طرح بسیار زیبا و خاصی دارد کیفیت بالای مواد مصرفی و همچنین ترکیب رنگ‌های جذاب در این لباس کار باعث شده تا این لباس کاربه یک لباس کار مهندسی مناسب و شیک تبدیل شود.

طراحی این لباس بسیار خاص، زیبا و مدرن می‌باشد این لباس کار دو تیکه بوده و دارای شلوار و کاپشن می‌باشد روی کاپشن آن تعداد ۴ جیب وجود دارد و بر روی شلوار نیز تعدادی جیب جهت جابجایی وسایل در محل کار دوخته شده است همچنین برای جلوگیری از فرسایش زانوی شلوار را به صورت دوبل طراحی کرده‌اند.

به طور کلی این لباس کار یکی از با کیفیت‌ترین و بهترین لباس کارهای موجود در بازار هست و به کسانی که دنبال یک لباس کار مناسب و با کیفیت هستند این لباس کار بسیار پیشنهاد می‌شود.


رنگ مناسب لباس کار برای  هر شغل 

ترکیب رنگ در تمام لباس‌ها به خصوص لباس کار از اهمیت زیادی برخوردار است بطوری که شاهد وجود لباس کارها با رنگ‌های بسیار متنوع و مختلف در بازار هستیم و این موضوع باعث شده که لباس‌هایی که از رنگ‌های جذاب برخوردار هستند طرفداران بیشتری داشته باشند.

انتخاب رنگ لباس کار برای هر فرد از اهمیت بالایی برخوردار است و به این صورت نیست که فقط بر اساس سلیقه شخصی انجام شود و باید بر اساس شغل افراد واستاندارد های شغل  انتخاب شود.

چه مشاغلی از لباس کار مهندسی مهر استفاده می‌کنند ؟

لباس کار مهندسی مهر ظاهری بسیار زیبا دارد و برای شغل‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد مانند صنایع نفت و گاز یا مشاغل دیگر مانند:

پروژه‌های عمرانی، پروژه‌های نظارتی ،نفت و پتروشیمی، کارخانه‌های تولید کننده خودرو و موتورسیکلت، نجاری، کارخانه تولید کننده تجهیزات ایمنی و…

فروش لباس کار حرفه‌ای با دوام بسیار بالا 

لباس کارهای حرفه‌ای علاوه بر اینکه تمام نیاز افراد شاغل در محل کار را برآورده می‌کنند بسیار بالایی نیز دارند یعنی اینکه کیفیت لباس کارهای حرفه‌ای نسبت به سایر لباس کارها بسیار بیشتر می‌باشد و لباس کارهای حرفه‌ای دوام بیشتری نیز دارند.

افرادی که تصمیم به خرید لباس کار حرفه‌ای دارند طبیعتاً در کار خودشان حرفه‌ای هستند زیرا افراد حرفه‌ای حرفه‌ای می‌پوشند در نتیجه هم از نظر جسمی و روحی سلامت بیشتری خواهند داشت و راندمان کاری افراد نیز بالاتر می‌رود و دیگر در محل کارشان نگران ایمنی خود نیستند.

قیمت لباس کار مهندسی مهر 

 با توجه به اینکه در تولید این لباس کاراز پارچه کتان استفاده می‌شود این لباس  جز لباس کارهای گران قیمت میباشد.

هر زمان که شما تصمیم به خرید این لباس کار باکیفیت و زیبا کردید میتوانید به مراجعه به سایت ایمن کارا از قیمت بروز آن مطلع شوید و یا جهت مشاوره بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید که شما در انتخاب و خرید لباسکار مناسب شغلتان یاری کنند.