واحد پشتیبانی سایت
09128514006
واحد پشتیبانی سایت
09128514006


ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

کلاه ایمنی

کلاه ایمنی به محافظ سر برای کارکنان در محیط‌های مختلف کاری که از سر مراقبت می کند کلاه ایمنی گفته می‌شود.

خطراتی که سر کارکنان را در محیط کار تهدید می‌کند در مشاغل مختلف بسیار متفاوت است بنابراین در خرید کلاه ایمنی صنعتی باید به مواد به کار رفته در کلاه توجه بسیاری نمود.

از همین رو کیفیت و مقاومت پوسته کلاه ایمنی در برابر ضربات احتمالی بسیار مهم است.

کلاه‌ ایمنی ساختمانی معمولاً لبه برجسته‌ای دارند که مانع آسیب دیدگی به صورت کارکنان میشود.

از طرف دیگه داخل کلاه ایمنی بندهایی تعبیه شده که باید در هنگام خرید به آن بسیار توجه کرد.

این بندها برای این به کار رفته در کلاه ایمنی که کلاه ایمنی صنعتی را در سر کارکنان به صورت منظم و ثابت و به مدت طولانی نگهداری کنند.

هرچی کیفیت بندهای داخل کلاه ایمنی بهتر باشد کارکنان راحتی و آرامش بیشتری در کار خواهند داشت.

کلاه ایمنی به دلیل کاربردهای بسیار فراوان در انواع مختلف از نظر جنسی و از نظر کلاسی تولید شده است.


کلاه ایمنی فایبرگلاس

این کلاه ایمنی مهندسی جهت مقاومت در برابر حریق و حرارت بالا  در کارگاه‌ها و صنعت‌هایی ریخته‌گری قابل استفاده می‌باشد

کلاه ایمنی کربن

بهترین کلاه ایمنی مهندسی که وزن سبکی داردو بسیار مقاوم و  جنس بسیار با کیفیتی دارد کلاه ایمنی کربن می باشد استفاده از این کلاه ایمنی مهندسی  در بلند مدت سر را دچار خستگی نمی کند.

کلاه ایمنی پلی اتیلن

یکی از بهترین مواد در ساخت کلاه ایمنی پلی اتیلن می‌باشد که مقاومت فوق العاده‌ای را دارد و همچنین در مقابل مواد شیمیایی هم مقاومت دارد.


کلاه ایمنی abs

مواد تشکیل دهنده این نوع کلاه ایمنی از ترکیبی مواد پلیمر و است که مقاومت بسیار بالایی حین ضربه سنگین بر سر را دارد و همچنین این کلاه در برابر مواد شیمیایی هم از فرد محافظت می‌کند از این کلاه ایمنی  معمولا مهندسین عمران استفاده می کنند.

بهترین کلاه ایمنی مهندسی

برای اینکه یک کلاه مهندسی بسیار عالی داشته باشین به نکاتی باید توجه کنید که خطرات احتمالی برای شما در کدام کلاس کاری می‌باشد کلاه ایمنی دارای استاندارد باشد پوست خارجی خارجی کلاه از چه جنسی تولید شده است. نوار عرق گیر بند زیر چانه و نوار پشت گردن می‌باشد یا خیر ؟

کلاه‌های ایمنی استاندارد دارای تاریخ انقضا می‌باشد و بعد از پایان تاریخ حتماً باید کلاه تعویض شود و از استاندارد خارج خواهد شد.

قیمت کلاه ایمنی مهندسی

قیمت کلاه‌های مهندسی بسته به نوع کلاس و درجه دارا بودن استاندارد رنگ بندی و طراحی ساخت قیمت‌های بسیار متفاوتی دارد که فروشگاه ایمن کارا اکثریت برندهای تاییدیه‌دار نظام مهندسی را در فروشگاه خود قرار دادم است