واحد پشتیبانی سایت
09128514006
واحد پشتیبانی سایت
09128514006

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

ماسک تمام صورت

ماسک‌های تمام صورت

ماسک‌های تمام صورت جهت حفاظت از سیستم تنفسی در محیط‌هایی که مواد آلاینده می‌باشند قابل استفاده می‌باشد ماسک‌ها به صورت کامل ناحیه صورت را پوشش می‌دهد و در مواقعی که خطر پاشش مواد به صورت باشد از صورت محافظت می‌کند.

قیمت تجهیزات تنفسی

تجهیزات حفاظت تنفسی بستگی به نوع استفاده کیفیت و محصول در قیمت‌های متفاوت قابل عرضه می‌باشد در مدل‌های مختلف قیمت‌ها بسیار متفاوت می‌باشد ماسک‌های تنفسی هم به صورت وارداتی و هم به صورت تولید داخل در ایمن کارا قابل عرضه می‌باشد جهت مقایسه و دیدن قیمت‌های تجهیزات تنفسی می‌توانید در سایت به مقایسه و دیدن قیمت‌ها و حتی خرید محصول اقدام فرمایید .

وسایل ایمنی تنفسی

حافظت از سیستم تنفسی امری بسیار مهم است چرا که اختلال در این امر حتی برای چند لحظه می‌تواند منجر به مرگ شود ، تجهیزات تنفسی برای حفاظت افراد در مقابل مواد شیمیایی در فضاهای بسته یا محیط کار استفاده می‌شود در بسیاری از مشاغل صنعتی کارکنان با آلاینده‌های شیمیایی در تماس هستند وجود آلاینده‌ها مواد شیمیایی که افراد را دچار اختلال تنفسی می‌کند افراد را ملزم به استفاده از ماسک می‌کنند.

اگر شما قصد خرید  ماسک ایمنی را دارید بهتر است تا انتهای این بخش همراه ما باشید چرا که ایمن کارا از ارائه بهترین و متنوع‌ترین  و با اصالت  و با ضمانت محصولات تنفسی را عرضه میکند.

دسته‌بندی