واحد پشتیبانی سایت
09128514006
واحد پشتیبانی سایت
09128514006

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

تیشرت یقه دار

تیشرت مردانه

تی شرت به لباسی گفته می شود که اساسا ساده می باشد. جلو بسته بوده دارای چند دکمه یا بدون دکمه می باشند. این نوع لباسها از ابتدای پیداش یک البسه ی ساده و راحت بوده اند که موجب شده طرفداران بسیاری پیدا کنند.

انواع تی شرت مردانه: تی شرت یقه گرد ، تیشرت جودون ، پولوشرت آستین بلند 

تیشرت جودون مردانه یقه‌دار 

تیشرت جودون  یقه‌دار از پارچه جودون و دو سوزن دوخته می‌شوند این نوع تیشرت‌ها در ۴ سایز اصلی در رنگ بندی‌های بسیار متنوع تولید می‌شود و از تیشرت جودون معمولاً در رستوران‌ها و کافه‌ها و مراکز خرید ، کارخانه ها  استفاده می‌شود چرا که استایل این نوع تیشرت‌ها بسیار جذاب هستند .

قیمت تی شرت  جودون مردانه یقه دار

به دلیل ارزان بودن پارچه جودون ،تیشرت جودون قیمت ارزانی دارد و همین موضوع سبب شده طرفدار های زیادی پیدا کند.


تیشرت یقه گرد پنبه

این نوع تیشرت‌ها از جنس پنبه و در سایزبندی کامل همچنین در رنگ بندی‌های بسیار کامل تولید می شوند. از تیشرت یقه گرد زیر لباس کار نیز،استفاده میکنند

تیشرت‌های آستین بلند

از تیشرت آستین بلند در مکان‌هایی که نیروی کار در فضای باز زیر نور خورشید کار می‌کنند استفاده می‌شود. جنس تیشرت آستین بلند از جودون و دارای یقه و دکمه می باشد رنگ بندی تیشرت آستین بلند هم  مانند تیشرت‌های دیگر به صورت کامل می‌باشد.

تیشرت‌های صد در صد نخ

تیشرت‌های صد در صدنخ برای مکان‌های بسیار گرم و نیروهایی که در دمای بسیار بالا کار می‌کنند قابل استفاده می‌باشد  تیشرت‌های صد در صد نخ به دلیل بالا بودن کیفیت نسبت به مدل‌های دیگر تیشرت‌ها از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند تولید این مدل تیشرت‌ها معمولاً به صورت سفارشی است و رنگ بندی و سایزبندی بصورت کامل قابل عرضه می‌باشد.

استفاده از تبلیغات روی تیشرت

تیشرت ها به دلیل قیمت ارزان مناسب و استفاده همگانی از آن باعث شده بسیاری بجای استفاده از لباس کار تبلیغاتی از تی شرت برای این کار استفاده کنند در زمان تولید تی شرت می توان روی آن گلدوزی تبلیغاتی انجام داد که به شدت طرفدار دارد برای کسانی که تعداد کمی تی شرت برای تبلیغ میخواهند با استفاده از چاپ سیلک می توانند تیشرت تبلیغاتی تعداد کم هم سفارش بدهند که این موضوع فروشگاه های کوچک را بخود بسیار جذب میکند.


جمع‌بندی

تیشرت‌ها را در رنگ بندی و سایزبندی کامل تولید میکنند که برای کارهای مختلف در صنعت یا بصورت اسپرت قابل استفاده میباشد.

دسته‌بندی